Moskitiery i Markizy

Moskitiery Rolowane

Moskitiera rolowana to siatka antyinsektowa regulowana jak w przypadku tradycyjnych rolet wewnętrznych. System posiada kasetkę do której siatka jest zwijana i z której jest rozwijana przy użyciu mechanizmu sprężynowego.

Moskitiery Ramkowe

Moskitiery ramkowe są idealną ochroną przed wszelkiego rodzaju owadami, kurzem, pyłem i innymi uciążliwymi rzeczami. Chronią, jednocześnie nie odcinając dopływu świeżego powietrza z zewnątrz, nie ograniczając widoczności ani funkcjonowania okna.

Moskitiery drzwiowe na zawiasach

Moskitiera drzwiowa otwierana na zawiasach to nie tylko doskonała ochrona przed niechcianymi owadami, ale i możliwość komfortowego korzystania z balkonu lub tarasu. Dzięki temu, że moskitiera montowana jest jak drzwi, daje to możliwość swobodnego otwierania jej i zamykania.

Moskitiera Plisowana

Moskitiera plisowana to wyjątkowy produkt, który jest łatwy w obsłudze, ale i daje możliwość bezproblemowego mycia jej. Moskitiera ta posiada specjalny system płynnych przesuwów i ponadto może otwierać się w różnych kierunkach: góra-dół, na boki, centralnie, dwustronnie.

Markizy do okien pionowych i dachowych

Markizy znacznie różnią się od rolet lub żaluzji, gdyż są one montowane na zewnątrz okna. Co to daje? Otóż markizy zamontowane na zewnątrz o wiele skuteczniej chronią przed nagrzaniem wnętrza pomieszczenia niż rolety wewnętrzne. Markizy działają już przed szybą, absorbując promienie słoneczne i emitując tym samym ciepło na zewnątrz.

Współpracujemy