MOSKITIERY OKIENNE

Moskitiery rolowane

Moskitiera rolowana to siatka antyinsektowa regulowana jak w przypadku tradycyjnych rolet wewnętrznych. System posiada kasetkę do której siatka jest zwijana i z której jest rozwijana przy użyciu mechanizmu sprężynowego. Regulacja odbywa się przy pomocy sznurka. Różnica montażu między moskitierą, a roletą jest taka, że moskitierę montuje się na zewnątrz do wnęki okiennej umożliwiając w ten sposób całkowitą ochronę przed owadami. Moskitiera służy nie tylko do montowania przy oknach, ale i również przy drzwiach w szczególności tych balkonowych, które najczęściej są otwarte w letnie, słoneczne dni. Kaseta i prowadnice dostępne są w kolorach białym i brązowym (aluminium lakierowane).

Moskitiery ramkowe

Moskitiery ramkowe są idealną ochroną przed wszelkiego rodzaju owadami, kurzem, pyłem i innymi uciążliwymi rzeczami. Chronią, jednocześnie nie odcinając dopływu świeżego powietrza z zewnątrz, nie ograniczając widoczności ani funkcjonowania okna. Stabilne profile wykonane z aluminium w połączeniu z niepalną siatką tworzą znakomitą ochronę przed insektami nawet w bardzo upalne dni. Atutem posiadania moskitiery jest również to, że można ją w dowolnym momencie bardzo prosto zdemontować i zamontować ponownie. Szybko, łatwo, komfortowo! Posiadamy szeroki wybór dostępnych kolorów ramek: biel, antracyt, ciemny brąz, czekoladowy brąz, mahoń ,orzech, złoty dąb, winchester.

MOSKITIERY DRZWIOWE NA ZAWIASACH

Moskitiera drzwiowa otwierana na zawiasach to nie tylko doskonała ochrona przed niechcianymi owadami, ale i możliwość komfortowego korzystania z balkonu lub tarasu. Dzięki temu, że moskitiera montowana jest jak drzwi, daje to możliwość swobodnego otwierania jej i zamykania. Zamontowana posiada specjalną uszczelkę na obwodzie styku moskitiery z drzwiami balkonowymi oraz ma wygodne w użyciu uchwyty do otwierania i zamykania. Siatka nie ogranicza widoczności w świetle drzwi balkonowych. Zachęcamy do złożenia zamówienia na moskitiery Katowice, Ruda Śląska, Gliwice, Śląsk.

MOSKITIERA PLISOWANA

Moskitiera plisowana to wyjątkowy produkt, który jest łatwy w obsłudze, ale i daje możliwość bezproblemowego mycia jej. Moskitiera ta posiada specjalny system płynnych przesuwów i ponadto może otwierać się w różnych kierunkach: góra-dół, na boki, centralnie, dwustronnie. Co ciekawe, montowany przez naszą firmę system przesuwów sprawnie działa bez żadnych mechanizmów, sprężyn oraz skrzynek. Moskitiera plisowana może być wykorzystana w oknach, drzwiach lub innych powierzchniach (max 3m wysokości i 5m szerokości) takich jak: balkony, altany czy ogrody zimowe. Nasi fachowcy mogą zamontować produkt we wnękach okiennych lub bezpośrednio na ramie okna. A dlaczego moskitiera nazwana jest plisowaną? Dlatego że siatka składa się harmonijkowo za pomocą wmontowanego, naciągniętego systemu linek. System ten umożliwia płynne i łatwe użytkowanie. Dostępne w naszej palecie kolory profili to: BIEL, BRĄZ, ZŁOTY DĄB, ORZECH, ANTRACYT, WINCHESTER. Na specjalne zamówienie Klienta możemy zamontować również inne kolory.

MARKIZY DO OKIEN PIONOWYCH I DACHOWYCH

Markizy znacznie różnią się od rolet lub żaluzji, gdyż są one montowane na zewnątrz okna. Co to daje? Otóż markizy zamontowane na zewnątrz o wiele skuteczniej chronią przed nagrzaniem wnętrza pomieszczenia niż rolety wewnętrzne. Markizy działają już przed szybą, absorbując promienie słoneczne i emitując tym samym ciepło na zewnątrz. Jednym słowem nasze cudowne słońce ma ograniczony dostęp do okien dzięki właśnie tego rodzaju metodzie. Markizy bez problemu możemy zamontować na zwykłych oknach pionowych, jak i na dachowych. Skutecznie osłaniają przed oślepiającym słońcem, zapewniając w wystarczającym stopniu widoczność do zewnątrz. Posiadamy rozmaitą paletę dostępnych kolorów.

Żaluzje
Materiały do rolet - w przygotowaniu

Pracowaliśmy dla

kontakt

Firma handlowo usługowa Tobof zapraszamy do kontaktu.
Skorzystaj z formularza kontaktowego lub zadzwoń.

Skontaktuj się z nami

PN - PT 10.00 -18.00,
SO 10.00 - 13.00

Telefon

+ 32 340 44 17
+ 32 340 44 17

Informacja handlowa

+ 48 509-997-888

Produkcja serwis

+ 48 798-036-020

Email

Biuro@tobof.pl

Adres

TOBOF Tomasz Filipiak

Ruda Śląska 41-709
ul. Niedurnego 33