Rolety

Rolety Okienne

Nasza firma to producent rolet takich jak materiałowe i zewnętrzne na województwo śląskie. Dysponujemy dużą ilością palet z wzorami materiałów z których korzystamy przy wykonywaniu dla Państwa rolet materiałowych oraz mamy szeroką gamę kolorów do rolet zewnętrznych.

Rolety materiałowe - dachowe

Okna dachowe dają uroku pomieszczeniu, ale też mogą być udręką z racji tego, że światło słoneczne wpada wprost do pomieszczenia przez pochylone pod skosem szyby. Na dodatek poddasze jest miejscem o intensywnym nagrzewaniu się podczas wiosenno letnich upałów.

Rolety materiałowe lux sufitowe

Roleta Lux to nic innego jak roleta wolnowisząca – jest to klasyka i czysta tradycja wśród rolet. Do dziś ten rodzaj rolet jest dosyć popularny, uniwersalny i jednocześnie nowoczesny. Swą funkcję najlepiej spełniają podczas zasłaniania dużych powierzchni okiennych.

Rolety materiałowe mini

Posiadając skrzydła okienne warto pomyśleć, aby również na nich zamontowane były rolety. W przypadku tego typu okien polecamy rolety materiałowe MINI. Ich specjalne rozmiary, dokładnie dopasowują się do małych okien.

Rolety materiałowe ze zdjęciem

Oryginalnym i coraz częściej stosowanym sposobem dekoracji okien i pomieszczeń są fotorolety. Rolety te posiadająspecjalny materiał na którym nasza firma TOBOF może cyfrowo wydrukować dowolne zdjęcie bądź grafikę jaką klient sobie tylko wymarzy.

Rolety Okienne dzień noc

Są to rolety nowoczesne i tym samym bardzo funkcjonalne. Dlaczego? Otóż naprzemiennie uszyte poziome pasy materiału dają użytkownikowi możliwość operowania światłem dochodzącym do pomieszczenia. Za dnia rolety chronią przed nadmiernym promieniowaniem nie zaciemniając zbytnio pomieszczenia, a nocą chronią przed niechcianym wzrokiem z zewnątrz.

Współpracujemy