Żaluzje

Żaluzje na wymiar

Zajmujemy się również żaluzjami na wymiar – czyli takimi, które są z wielką dokładnością dopasowane do okna. Żaluzje są niezwykle praktyczną metodą regulowania dostępu światła do pomieszczenia. Nasza firma posiada kilka różnych modeli sprawdzających się w każdej sytuacji.

Żaluzje Panelowe - Panel Track Japońskie

Żaluzje panelowe nazywane inaczej storami japońskimi to pionowe pasy materiałów o szerokości od 40 do nawet 110cm. Panele poruszają się poziomo po specjalnie zamontowanej wielotorowej szynie (od 2 do 5 torów). Panel track to żaluzje stworzone w oparciu o tradycję ruchomych ścian japońskich.

Żaluzje Drewniane

Świetną alternatywą dla żaluzji aluminiowych są te wykonane z drewna. Materiał z jakiego są one wykonane dodaje pomieszczeniu naturalnego, ekologicznego wyglądu. Posiadamy bogatą gamę kolorystyczną żaluzji drewnianych, dzięki czemu kolor drewna można dostosować do posiadanego koloru mebli, ram okiennych i innych elementów wystroju wnętrza.

Żaluzje Pionowe

Verticale, czyli żaluzje pionowe to wygodne rozwiązanie dla każdego pomieszczenia, od domowych zakątków po pomieszczenia biurowe i usługowe. Jeśli nie zależy Państwu na zasłonach lub firanach to ten rodzaj żaluzji będzie strzałem w dziesiątkę. Montowane są one do sufitu lub ściany nad oknem.

Żaluzje Poziome

Chcą Państwo zapanować nad nadmiernym i oślepiającym światłem słonecznym? Żaluzje poziome rozwiążą ten problem. Żaluzje te dają możliwość regulacji poziomu rozwinięcia góra/dół na oknie jak i ustawienia lameli pod odpowiednim kątem, który daje więcej światła lub nie. Ich podstawową zaletą jest bardzo niska i konkurencyjna cena oraz bogata ilość kolorów.

Żaluzje Plisowane

Nasze żaluzje plisowane dadzą Państwa pomieszczeniu elegancji i wszechstronności. Rodzaj tych żaluzji zwija i rozwija się na oknie harmonijkowo - jest to w ostatnich czasach bardzo popularny typ żaluzji. Zamontowana plisa przylega idealnie przy szybie nie ograniczając otwierania okna lub drzwi balkonowych.

Współpracujemy