Żaluzje

ŻALUZJE NA WYMIAR

Zajmujemy się również żaluzjami na wymiar – czyli takimi, które są z wielką dokładnością dopasowane do okna. Żaluzje są niezwykle praktyczną metodą regulowania dostępu światła do pomieszczenia. Nasza firma posiada kilka różnych modeli sprawdzających się w każdej sytuacji. Zamontujemy Państwu żaluzje szybko i z wielką starannością o każdy szczegół po to, aby spełnić Państwa najśmielsze oczekiwania. Działamy na terenie Rudy Śląskiej, Katowic, Gliwic, Sosnowca, Mysłowic i całego Śląska wraz z innymi bliskimi okolicami.

PANEL TRACK JAPOŃSKIE ŻALUZJE PANELOWE

Żaluzje panelowe nazywane inaczej storami japońskimi to pionowe pasy materiałów o szerokości od 40 do nawet 110cm. Panele poruszają się poziomo po specjalnie zamontowanej wielotorowej szynie (od 2 do 5 torów). Panel track to żaluzje stworzone w oparciu o tradycję ruchomych ścian japońskich. Żaluzje te mogą być użyte do zasłaniania okien, jak i co ciekawe, do podziału różnych pomieszczeń np. biurowych. Ich obsługa niczym nie różni się od obsługi żaluzji pionowych – wystarczy zwykle pociągnięcie sznurka. Materiałowe pasy z łatwością można zdejmować w razie własnej potrzeby. Polecamy ten typ żaluzji posiadaczom nowoczesnych wnętrz.

ŻALUZJE DREWNIANE

Świetną alternatywą dla żaluzji aluminiowych są te wykonane z drewna. Materiał z jakiego są one wykonane dodaje pomieszczeniu naturalnego, ekologicznego wyglądu. Posiadamy bogatą gamę kolorystyczną żaluzji drewnianych, dzięki czemu kolor drewna można dostosować do posiadanego koloru mebli, ram okiennych i innych elementów wystroju wnętrza. W tego typu rozwiązaniu montowana jest również aluminiowa rynna górna, która zawiera wszystkie podzespoły sterowania i regulacji żaluzjami. Aby zachować walory estetyczne, rynna ta jest osłonięta maskownicą dopasowaną kolorystycznie do listew. Montaż wykonujemy na ścianach, sufitach, skrzydłach okien i nadprożach okien. Żaluzje drewniane dostępne są w naszej firmie z lamelami o dwóch szerokościach 25mm oraz 50mm oraz mogą być również wykonane z napędem elektrycznym, który jest bardzo prosty w obsłudze i niezwykle wygodny.

ŻALUZJE PIONOWE

Verticale, czyli żaluzje pionowe to wygodne rozwiązanie dla każdego pomieszczenia, od domowych zakątków po pomieszczenia biurowe i usługowe. Jeśli nie zależy Państwu na zasłonach lub firanach to ten rodzaj żaluzji będzie strzałem w dziesiątkę. Montowane są one do sufitu lub ściany nad oknem. Wytrzymały i stabilny mechanizm żaluzji pionowych umożliwia długotrwałą eksploatację. Dysponujemy niezwykle szeroką gamą kolorów i faktur do tego typu żaluzji. Materiał z jakiego są one wykonane to pcv i poliester. Te pierwsze sprawdzają się w pomieszczeniach podatnych na wilgoć lub takich, które wymagają ogromnej sterylności, gdyż lamele z pcv są dużo łatwiejsze w utrzymaniu czystości niż lamele z tkanin.

ŻALUZJE POZIOME

Chcą Państwo zapanować nad nadmiernym i oślepiającym światłem słonecznym? Żaluzje poziome rozwiążą ten problem. Żaluzje te dają możliwość regulacji poziomu rozwinięcia góra/dół na oknie jak i ustawienia lameli pod odpowiednim kątem, który daje więcej światła lub nie. Ich podstawową zaletą jest bardzo niska i konkurencyjna cena oraz bogata ilość kolorów. Zajmujemy się montażem żaluzji poziomych aluminiowych o szerokości 16mm i 25mm, które mogą być mocowane na skrzydle okna za pomocą odpowiednich uchwytów niwelujących potrzebę wiercenia. Zamontowana rynna posiada tzw. automat, który umożliwia dokładną regulację kąta ustawienia żaluzji, a także ich dowolne blokowanie podczas podciągania lub opuszczania. Polecamy!

ŻALUZJE PLISOWANE

Nasze żaluzje plisowane dadzą Państwa pomieszczeniu elegancji i wszechstronności. Rodzaj tych żaluzji zwija i rozwija się na oknie harmonijkowo - jest to w ostatnich czasach bardzo popularny typ żaluzji. Zamontowana plisa przylega idealnie przy szybie nie ograniczając otwierania okna lub drzwi balkonowych. Żaluzje te dają również możliwość zastosowania nie tylko jednej tkaniny, ale aż dwóch dzięki czemu plisa może pełnić doskonałe funkcje za DNIA, jak i w NOCY. Nasze tkaniny są wykonane z wysokiej jakości poliestru o specjalnych parametrach izolacji termicznej i przeciwsłonecznej. Praktyczną formą regulacji żaluzji jest zamontowany uchwyt, ale oczywiście posiadamy też wybrane modele, które regulowane są za pomocą sznurków. Istnieje szeroki wybór tkanin w naszej ofercie. Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą montującą rolety, żaluzje, moskitiery - TOBOF!

Rolety
Moskitiery

Pracowaliśmy dla

kontakt

Firma handlowo usługowa Tobof zapraszamy do kontaktu.
Skorzystaj z formularza kontaktowego lub zadzwoń.

Skontaktuj się z nami

PN - PT 10.00 -18.00,
SO 10.00 - 13.00

Telefon

+ 32 340 44 17
+ 32 340 44 17

Informacja handlowa

+ 48 509-997-888

Produkcja serwis

+ 48 798-036-020

Email

Biuro@tobof.pl

Adres

TOBOF Tomasz Filipiak

Ruda Śląska 41-709
ul. Niedurnego 33